Produkty

Suplementy/szkolenia

oferta-masa-2Szkolenia Szkolenia zarówno certyfikowane typu trener fitness lub instruktor fitness, a także szkolenia jednodniowe rozwijające wiedzę z zakresu odchudzania, budowania mięśni, dietetyki. Szkolenia odbywają się w największych miastach w Polsce, Warszawa, Gdańsk, Kraków, Poznań, Wrocław, KAtowice.

PROWIZJA (master fitness 50 zł, Instruktor Fitness 80 zł, Trener Fitness 90 zł

chrom-300x196Chrom Activ to pierwiastek uczestniczący w prawidłowym metabolizmie makroskładników pokarmowych, wpływający na aktywność enzymów regulujących procesy metabolizmu cukrów i tłuszczów. Pomaga on także w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Pomaga w walce w trakcie odchudzania, po spożyciu organizm nie odczuwa potrzeby spożywania słodyczy i cukrów prostych.

PROWIZJA 14 złotych

oferta-masa-2DAA ULTRA to naturalny modulator syntezy endogennego testosteronu, zawierający farmaceutycznej jakości kwas D-asparaginowy. Pełni on ważne funkcje w obrębie układu nerwowego i wewnątrzwydzielniczego. DAA ULTRA zawiera unikalną prawoskrętną formę kwasu asparaginowego, która nasila proces syntezy testosteronu z cholesterolu. Wysoki poziom tego androgenicznego hormonu stymuluje anabolizm, prowadząc do szybkiego przyrostu siły i masy włókien mięśniowych. DAA ULTRA poprawia zdolności wysiłkowe u sportowców oraz wspomaga funkcje seksualne i podnosi libido.

PROWIZJA 26 złotych

płesznikprzezro Babka płesznik - błonnik posiada najwięcej substancji śluzowych, głównie są to rozpuszczalne frakcje polisacharydów, które pod wpływem wody zwiększają swoją objętość, pęczniejąc w żołądku zapewniając uczucie sytości na dłużej. Ziarenka Babki płesznik dzięki obecności substancji śluzowych, posiadają działanie wypełniające, zwiększające objętość masy kałowej przez co mogą likwidować nawet najbardziej uporczywe zaparcia oraz ograniczać częste biegunki.

PROWIZJA 20 złotych

tribulus TriBulon to skoncentrowany ekstrakt zioła Tribulus Terrestris, które w sposób naturalny i całkowicie bezpieczny dla zdrowia stymuluje produkcję hormonu anabolicznego – testosteronu. Testosteron może wpływać na rozwój siły, masy mięśniowej, szybszą regenerację potreningową, a także efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej. Systematyczne stosowanie ekstraktu z Tribulus Terrestris może powodować u mężczyzn podniesienie libido i wzrost wydolności w aspekcie funkcji seksualnych.

PROWIZJA 40 złotych

lcarnitineL-Carnityne to naturalny modulator syntezy l-karnityny, zawierający farmaceutycznej jakości środku karnitynę. Pełni on ważne funkcje w obrębie układu transportu tłuszczów do tkanki mięśniowej. L-Carnitine przyśpiesza spalanie nadmiaru tłuszczu podczas wysiłku fizycznego.

PROWIZJA - 26 złotych

zdjeciesuplementu1Suplement Diety Acai Berry jest naturalnym œśrodkiem, który zawiera wyciąg z jagody Acai, która pochodzi z Ameryki Południowej, z tamtejszych lasów tropikalnych i już dawno została uznana za niezwykle cenny owoc. Suplement diety przyśpiesza odchudzanie, zwalcza nadmiar cholesterolu i wpływa na lepszą koncentrację.

PROWIZJA 30 złotych

zdjeciesuplementu1Suplement AKG To najwyższej jakości źródło alfa-ketoglutaran argininy, który wielokrotnie potęguję możliwości twojego treningu. Produkt jest produkowany w Polsce w postaci proszku co zapewnia najlepsze wchłanianie. A-AKG przyjęty po wysiłku wspomaga transport składników odżywczych do komórek mięśniowych, dzięki czemu przyspiesza proces regeneracji mięśni.

PROWIZJA 30 złotych

zdjeciesuplementu1Suplement Green Tea Suplement diety zawierający najwyższej jakości ekstraktu z zielonej herbaty, który wspomaga metabolizm, zdolności umysłowe i oczyszcza układ moczowy. Każda tabletka zawiera w składzie podwojoną dawkę czystego ekstraktu co wpływa na skuteczność produktu i efekty.

PROWIZJA 18 złotych

Diety i Treningi - E-booki

okładka redukcjaProgram Redukcja - to zestaw ćwiczeń, treningów, a także diety dla osób trenujących na siłowni. Program redukcja to opis całego cyklu redukcyjnego następującego po cyklu na tak zwaną "masę", zwiększający jakość włókien mięśniowych, a także ich wyrzeźbienie i wyeksponowanie.

PROWIZJA 12 złotych

okładka ćwiczenia odchSuper sylwetka w 6 tygodni - to e-book przeznaczony dla osób zainteresowanych odchudzaniem poprzez fitness i ćwiczenia na: brzuch, uda, pośladki, plecy, ramiona.

PROWIZJA 12 złotych

ebook2Jedz co chcesz, wyglądaj jak chcesz - to e-book z trzema dietami (dietą uderzającą, dietą utrwalającą i dietą anty jojo). Z możliwością dopasowania ilości i kaloryczności produktów do własnych upodobać jak i do wagi, wieku i wzrostu. Książka nie tylko prezentuje jak stosować diety, ale także jak ją dopasowywać względem późniejszych zmian wagi.

PROWIZJA 12 złotych

poprawka malutaDieta i trening na masę - to program treningowy i dietetyczny dla osób pragnących w jak najkrótszym czasie zbudować dobrej jakości masę mięśniową, naturalnymi metodami.

PROWIZJA 12 złotych