Prowizja wieczna w Clerity

Pod definicją “Prowizja wieczna”  można rozumieć, że jest to dochód pasywny generowany co miesiąc bez ciągłego angażowania własnej pracy. Niestety nie każdy wie, że to możliwe i niewiele osób nawet podejmuje się szukania programu partnerskiego, który oferuje tego typu usługę.

   Jasne i oczywiste jest to, że ściągnięcie ruchu na witrynę, kanał YouTube lub Fanpage na Facebooku wymaga nakładu pracy, pieniędzy i wiedzy. W większości przypadków w regulaminach programów partnerskich nie ma zapisu i możliwości otrzymywania PROWIZJI WIECZNEJ. U nas to standard między innymi dlatego, że:

- sprzedaż opieramy głównie na marketingu mailowym

- dodatkowo wspieramy się plikami cookies

- nie “żydzimy” dzielimy się ile możemy, tak, aby opłacało się Tobie jak i nam, dlatego na pozyskanym raz mailu będziesz zarabiał tak długo jak tylko będzie zarejestrowany w naszym systemie partnerskim.

Wydawać by się mogło, że coś takiego jak  jednorazowe pozyskanie danego maila i generowanie z niego przychodu bez ograniczenia czasowego nie istnieje w programach partnerskich, a jednak.

Czemu mielibyśmy oferować tylko i wyłącznie prowizję ze sprzedaży pierwszego produktu np. e-booka lub suplementu?

Jeśli pozyskujesz maile, które są w konsekwencji przez nas zarządzane, staramy się z nich generować jak największy dochód. Raz pozyskany klient daje być może ciekawy przychód i sumując dużą liczbę zakupów w ciągu miesiąca można na tym “nieźle” zarobić.  Jednak jest to na krótką metę i w momencie potknięcia, małej ilości ruchu na stronach, kanale YT automatycznie spadają zyski z programu partnerskiego. Znaleźliśmy na to sposób!

Dlatego dopóki będziesz istniał w naszym systemie jako zarejestrowany partner i ubiegał się o coraz większą ilość maili przypisanych do Twojego konta. Nie stoi nic na przeszkodzie, abyśmy dzielili się z Tobą zyskami po 50% w PROWIZJI WIECZNEJ. Ty dajesz nam potencjalnych klientów, my natomiast staramy się użytkownikom oferować usługi i produkty jak najwyższej jakości, które działają, są zdrowe. Zadowolony klient, który widzi efekty i jest cyklicznie edukowanym w tym kierunku zostanie  stałym klientem i nabywcą naszych produktów.

Pozyskana baza 5 000 maili jest już w stanie generować cyklicznie ciekawy dochód pasywny, gdzie ty o starych klientów nie zabiegasz, a gotówką ciągle płynie na konto :) Czy to nie jest najlepsze rozwiązanie?