Formy reklamy generujące najwyższe zyski

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jaką formę reklamy wybrać lub, który program partnerski będzie najlepszy? To odwieczny problem webmasterów, których celem jest generowanie największych przychodów ze strony Internetowej.

Jak jednak zmusić użytkownika do kupna, który sam nie wie do końca czego chce, przechodzi z podstrony na podstronę?

Najlepszym rozwiązaniem będzie użycie takich form reklamy, które zbierają jak największą ilość maili na Twojej stronie Internetowej. Po tym jak tylko dostarczysz nam maile, zadbamy o to, aby Twój ruch, a właściwie adresy pocztowe konwertowały. Statystyka nie kłamie, trzeba jej tylko dopomóc:)

 

 

 

Oto formy reklamy, które są stosowane przez Clerity:

To okno wyskakujące po wejściu na stronę partnera lub po pewnym czasie przeglądania strony Internetowej. Forma reklamy, która  przyciąga uwagę potencjalnego klienta i w zamian za podanie e-maila obiecuje wysłać/ podarować bezpłatne informacje na temat odchudzania, kulturystyki lub suplementów diety.
To nie jak zazwyczaj bywa docelowa strona Landing Page bez treści ukierunkowana tylko i wyłącznie na pozyskanie danych, maila i inne tego typu informacji od użytkownika.Nasz Landing Page to „strona nad stroną”. Duże okno umieszczone nad Twoją stroną, która informuje o przekazaniu bezpłatnych materiałów po wpisaniu e-maila. Aby przejść do treści i docelowej witryny, użytkownik musi przewinąć stronę na dół. Forma reklamy zbierająca największą ilość maili spośród wszystkich sposobów pozyskiwania maili. Po dodaniu przez użytkownika maila, okno znika i użytkownik ma dostęp bez przewijania do Twojej witryny.
Forma pozyskiwania maila zakotwiczona w tematycznym tekście, czytanym przez użytkownika. Tekst ułożony jest w taki sposób, aby zachęcał do kliknięcia w link i przejścia na docelową stronę Landing Page z możliwością wpisania adresu skrzynki pocztowej.
Link odróżnia się tym od tekstowej formy reklamy w Adwords, że nie jest wyróżniony niczym oprócz podkreśleniem i nakłonieniem do kliknięcia.
Przykład rzadko klikanej reklamy:Wszyscy marzymy o szczupłym brzuchu z pięknie wyrzeźbionymi mięśniami. Chcemy bez żadnego skrępowania pokazać się na plaży lub na basenie. Piękny brzuch może zagwarantować nam pewność siebie, powodzenie u płci przeciwnej i samoakceptację. Dlatego, niezwykle istotne jest dobranie odpowiedniego zestawu ćwiczeń i diety. Okazuje się jednak, że nie każda forma aktywności fizycznej czy program żywieniowy jest skuteczny i zadziała efektywnie na rzeźbę brzucha. Chcielibyśmy zaprezentować tutaj program, który zdobył popularność na całym świecie, a miliony osób mogą potwierdzić jego zaskakujące rezultaty. Mowa tutaj o aerobicznej szóstce Weidera, zwanej powszechnie jako A6W.Reklama:     Odbierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak schudnąć 10kg – kliknij tutaj
Przykład efektywnej reklamy tekstowej:Wszyscy marzymy o szczupłym brzuchu z pięknie wyrzeźbionymi mięśniami. Chcemy bez żadnego skrępowania pokazać się na plaży lub na basenie. Piękny brzuch może zagwarantować nam pewność siebie, powodzenie u płci przeciwnej i samoakceptację. Dlatego, niezwykle istotne jest dobranie odpowiedniego zestawu ćwiczeń i diety. Okazuje się jednak, że nie każda forma aktywności fizycznej czy program żywieniowy jest skuteczny i zadziała efektywnie na rzeźbę brzucha. Dlatego, aby dobrać bezpośrednio program treningowe pod własny organizm i odebrać bezpłatny poradnik ze wskazówkami zapraszam TUTAJ. Chcielibyśmy zaprezentować tutaj program, który zdobył popularność na całym świecie, a miliony osób mogą potwierdzić jego zaskakujące rezultaty. Mowa tutaj o aerobicznej szóstce Weidera, zwanej powszechnie jako A6W.Lub:

Wszyscy marzymy o szczupłym brzuchu z pięknie wyrzeźbionymi mięśniami. Chcemy bez żadnego skrępowania pokazać się na plaży lub na basenie. Piękny brzuch może zagwarantować nam pewność siebie, powodzenie u płci przeciwnej i samoakceptację. Dlatego, niezwykle istotne jest dobranie odpowiedniego zestawu ćwiczeń i diety. Okazuje się jednak, że nie każda forma aktywności fizycznej czy program żywieniowy jest skuteczny i zadziała efektywnie na rzeźbę brzucha. Chcielibyśmy zaprezentować tutaj program, który zdobył popularność na całym świecie, a miliony osób mogą potwierdzić jego zaskakujące rezultaty. Mowa tutaj o aerobicznej szóstce Weidera, zwanej powszechnie jako A6W. Aby jednak dużo skuteczniej i efektywniej zbudować wymarzony brzuch, skorzystaj z bezpłatnego poradnika, którego otrzymasz na maila, aby go otrzymać przejdź do strony - kliknij tutaj.

To forma reklamy umieszczona na samej górze strony Internetowej w postaci paska. Z krótką zachęcającą informacją i buttonem/ linkiem do strony ofertowej z suplementem diety. To jedna z najbardziej rzucających się form reklamy, pomimo niewielkich rozmiarów jest dobrze widoczna i generuje wyższą klikalność od standardowych banerów reklamowych.

Pomysłów można znaleźć wiele i nie ma jednej najskuteczniejszej metody. Jednak połączenie kilku form reklamy typu Landing Page + Link tematyczny do Landing Page, ewentualnie Squazze box + link tematyczny do Landing Page daje dużo większe szanse i skuteczność na to, że ruch na stronie zamieni się na dochodowy kombajn.