Dlaczego sposób rozliczania w Clerity jest najskuteczniejszy?

Jest wiele różnych metod rozliczania reklamy z partnerami:

- za klikniecie

- za wyświetlenia

- za sprzedaż

- za wypełnienie formularza/zostawienie kontaktu

- wykonanie „akcji”, pewnego zadania

Metoda rozliczania z partnerami przyjęta przez Program partnerski Clerity to prowizja za sprzedaż. Jednak nie jest to typowy model rozliczenia za pojedynczy zakup danego produktu, a sprzedaż i generowanie przychodu przez klienta przez cały okres współpracy z nami. Co to oznacza?

Użytkownik wchodzi na Twój serwis. Zostawia maila, aby otrzymać coś za darmo. Następnie otrzymuje co pewien czas bezpłatne informacje z tematyki odchudzania, kulturystyki, ćwiczeń i modelowania sylwetki i przy okazji ofertę sprzedaży produktów typu (plan dietetycznym treningowy, suplement diety). W momencie gdy cokolwiek kupi, otrzymujesz należną prowizję 40 lub 50 % z zysku.

 Jak wiadomo każdy klient kiedyś wraca, dlatego osoby, które zostawiły maila na Twojej stronie będą cyklicznie namawiane do zakupu kolejnych produktów. Większość systemów i programów partnerskich opiera się na plikach Cookies, które działają maksymalnie do 90 dni. Nasz system przypisując do Twojego konta maila potencjalnego klienta będzie generował Ci pasywny dochód przez lata, nawet gdy Twoja strona lub kanał Youtube przestanie generować ruch.

Jeśli mężczyzna kupuje program dietetyczny i treningowy na budowę masy ciała to na kolejny produkt dopasowany do jego potrzeb czyli (suplement diety, inny program treningowy) jest już o 50 % większa szansa na kupno kolejnego produktu od zaufanego sprzedawcy. Jeśli skusi się na zakup kolejnego produktu za tydzień, miesiąc lud rok, a ty nadal będziesz z nami współpracował otrzymasz kolejną prowizję. W taki oto sposób na jednym pozyskanym mailu możesz zarabiać nawet przez kilka lat!

Minimalna prowizja od sprzedaży to 14,2 zł, a maksymalna 45 złotych w zależności od rodzaju produktu, który zostanie zakupiony przez Twojego użytkownika. Przez pierwsze 7 dni od momentu pozyskania danego maila będą oferowane produkty z zyskiem dla Ciebie o wartości  14,2 złotych (prowizja 40% przez pierwsze 3 miesiące), potem 17,5 złotych (prowizja 50%)

 Prowizja i Twoje zyski

 

Minimalna prowizja od sprzedaży to 14,2 zł (przy 40% prowizji), a maksymalna 45 złotych (przy 50%) w zależności od rodzaju produktu, który zostanie zakupiony przez Twojego użytkownika. Przez pierwsze 7 dni od momentu pozyskania danego maila będą oferowane produkty z zyskiem dla Ciebie o wartości  14,2 złotych (prowizja 40% przez pierwsze 3 miesiące), potem 17,5 złotych (prowizja 50%)

 

POTENCJALNE ZYSKI (początek 50%)

Sprzedaż dzienna

Przychód dzienny

Przychód miesięczny

1

17,75  PLN

532,5 PLN

2

35,5 PLN

1 065 PLN

3

53,25 PLN

1 597,5 PLN

4

71 PLN

2 130 PLN

Pamiętaj, że wartość prowizji, która została wzięta tu pod uwagę dotyczy sprzedawanych produktów danemu użytkownikowi w pierwszym tygodniu. Przy kupnie kolejnych produktów np. suplementów prowizja będzie wynosiła nawet 45 złotych.

POTENCJALNE ZYSKI (sprzedaż suplementów 50%)

Sprzedaż dzienna

Przychód dzienny

Przychód miesięczny

1

45 PLN

1 350 PLN

2

90 PLN

2 700 PLN

3

135 PLN

4 050 PLN

4

180 PLN

5 400 PLN

Co gdybyśmy oferowali tylko i wyłącznie suplementy diety, czyli produkty z których masz największą prowizję?

Zmniejszylibyśmy szansę na większą ilość sprzedaży. Naturalną sprawą jest to, aby klient, który kupuje produkt pozyskał odpowiednią wiedzę na temat odchudzania lub budowania muskulatury. Sprzedanie suplementu, który bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania nie zadziała. Takie działanie nic za sobą nie niesie. Klient po kupnie drogiego produktu, który nie zadziała zdecydowanie zawiódłby się na naszych produktach i nie skusiłby się na kolejnym kupnie produktów. A przecież nie o to chodzi. Staramy się więc najpierw zaczynać od sprzedaży produktów informacyjnych i edukacyjnych, które są nabywane na równym poziomie co suplementy, natomiast z czasem rośnie apetyt i zapotrzebowanie danej osoby, dlatego kolejne produkty zaspokajają kolejne potrzeby i rzeczywiście pomagają i spełniają swoją rolę. W taki sposób dbamy nie tylko o jakość sprzedawanych produktów i dbałość o zadowolenie klienta, aby powracał generując Ci pasywny dochód przez bardzo długi okres.   Jako jedyny program partnerski w Polsce oferujemy nie tylko wysokie prowizje, ale również najwyższą efektywność generowaną dzięki budowaniu baz mailingowych zainteresowanych osób odchudzaniem, budowaniem mięsni, a także kupnem suplementów.

Średni zysk z pozyskanego maila w naszej sieci partnerskiej zarabia dla Ciebie 1,2 złotego! Dlatego im lepszy rodzaj i formę reklamy umieścisz na swojej stronie tym większy osiągniesz zysk.